Dzięki współpracy z profesjonalistami z branży turystycznej tworzymy ciekawą ofertę wypraw do Portugalii dla grup zorganizowanych, wyjazdów Incentive czy pielgrzymek. Nasze wspólne starania, doświadczenie, wiedza i znajomość portugalskich realiów pomogą w zorganizowaniu każdej wyprawy. 

  • Pośrednictwo w rezerwacji hoteli
  • Pośrednictwo w organizacji transportu i transferów
  • Atrakcyjne programy zwiedzania
  • Tworzenie programów ,, szytych na miare”
  • Rezerwacje atrakcji 
  • inne

 

Wyjazdy Incentive

Zorganizujemy dla Twojej firmy wyjazd pełen emocji i wyzwań. Nietuzinkowy wyjazd motywacyjny, który na zawsze pozostanie w pamięci uczestników. Wyjazdy integracyjne zacieśniają relacje pomiędzy pracownikami i pozytywnie wpływają na ich zaangażowanie. Dzięki naszemu innowacyjnemu programowi możesz spodziewać się najlepszych rezultatów i niezapomnianej przygody. 

 

Wycieczki Objazdowe

Portugalia to kraj niezwykły, pełen kontrastów. To kraj złocistych plaż w Algarve, wiejskich regionów Alentejo i zielonej Północy, z której pochodzi najlepsze Portugalskie wino. To kraj o niezwykłej historii, o której opowiadają zabytki porozrzucane po całej Portugalii. Wycieczki Objazdowe to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy pragną poznać ten kraj „od podszewki”. 

 

Pielgrzymki

Portugalia to kraj, w którym miały miejsce liczne objawienia Maryjne.  Najważniejsze z nich to objawienia w Fatimie, która dziś jest  jednym z największych sanktuariów Maryjnych. Portugalia to również kraj wspaniałych klasztorów i zabytków. Nasz program łączy pielgrzymowanie do miejsc świętych z wypoczynkiem i zwiedzaniem najciekawszych obiektów.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższymi ofertami, proszę o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji:

info@mojaportugalia.com